ЗАКРИТИ

Пн-Пт 10:00-18:00

(067)882-82-92

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Головна / Часті питання

Перший раз замовляю поліграфію. Що робити?

В першу чергу - не хвилюйтесь. У друге - запам'ятайте, що все набагато простіше, ніж може здаватися. Якщо Ви хоча б загалом розумієте, що Вам потрібно - пів справи зроблено. Залишилось тільки зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і своїми словами пояснити, що Вам потрібно. І далі ми розкажемо, що робити.

Як оформити замовлення?

Є декілька способів оформлення замовлення:
 • Ви можете оформити замовлення самостійно. Для цього перейдіть у розділ Продукція і оберіть необхідний вид продукції. Натисніть на Заголовок або Фотографію продукцію, перейшовши на сторінку конкретного товару. Виберіть потрібні Вам параметри замовлення і натисніть кнопку Замовити.
 • Також Ви можете зателефонувати нам за телефоном 067-882-82-92 і розповісти нашим менеджерам, що саме Ви хотіли б замовити.
 • Ви можете написати нам на електронну пошту info@printer.kr.ua и пояснити суть Вашого замовлення.
 • Ви можете замовити Зворотній дзвінок, натиснувши на це посилання або скориставгись відповідною кнопкою у верхній частині сайту.

У меня немає дизайну. Як бути?

Нічого страшного. Наші дизайнери допоможуть Вам з дизайном для будь-якого виду нашої продукції. Створення дизайну (макету) - платна послуга. Вартість може відрізнятись на різних видах продукції. Наприклад, виготовлення макету для візиток - 150грн, для листівок і єврофлаерів - 200грн, для плакатів - от 300грн. Якщо Ви оформлюєте замовлення самостійно, - оберіть у полі "Макет" опцію Замовити макет. Якщо Ви оформлюєте замовлення за допомогою наших менеджерів - повідомте їм, що у Вас немає оригінал-макету для друку и Вам необхідно його виготовити.

Скільки чекати замовлення?

В більшості випадків Ви самі будете обирати терімн друку продукції. Там, де це можливо, ми пропонуємо Вам вибір: друкувати довше, але дешевше, або швидше, але дорожче. У кожного товару є свій термін друку. Наприклад, у більшості видів візиток термін друку від 1 до 3 рабочих днів. Візитки із заокругленними кутами: від 2 до 4 днів. Друк банера і наліпок займає 1 день. Блокноти друкуються за 5 рабочих днів. І так далі.
Увага! Рахуються тільки рабочі дні. Враховуйте час на доставку Новою поштою.

Яка вартість дизайну?

Вартість дизайну (оригінал-макету або просто - макету) може змінюватись для кожного виду поліграфічної продукції. Для маленької візитки - своя, для великого плакату або складного буклета - своя. Бувають також ситуації, коли для одного і того ж виду продукції вартість дизайну може бути різною. В будь-якому випадку, - наші дизайнери починають виготовлення макету тільки після узгодження ціни з клієнтом. Нижче наведемо вартості для найбільш поширених видів продукції:
 • Візитка, євровізитка, календарик, листівка А7 - 150грн
 • Листівка А6, Листівка А5, Єврофлаер - 200грн
 • Плакати А4, А3 - 300грн
 • Банери, великі наліпки - от 300грн
 • Буклети - от 400грн
 • Наліпки з логотипом (при наявності у клієнта самого логотипу) - 100грн
Ми виготовляємо величезну кількість всілякої продукції, асортимент якої постійно оновлюється. Перелічити вартості усіх макетів просто неможливо. Звертайтесь до наших менеджерів для прорахунку вартості виготовлення макету згідно необхідної Вам продукції.

Технічні вимоги до макету (дизайну)

Ви можете відправляти нам будь-які макети на перевірку. Ми проаналізуємо їх на придатність до якісного друку і повідомимо Вам про результат. Якщо макет не відповідає стандартним технічним вимогам - ми повідомимо Вам і вкажемо причину невідповідності. Ми не відправимо макет у друк, якщо будемо сумніватися у якісному результаті. Щоб перевірка макету пройшла швидше, - ми радимо Вам дотримуватися наступних рекомендацій при підготовці макета:
 • Макети приймаються в стандартних форматах зображень - jpg, jpeg, png, tiff, pdf.
 • Колірний простір - CMYK.
 • Роздільна здатність для офсетного і лазерного друку - 300px/inch. Для широкоформатного - 720dpi: 75-120px/inch; 1080dpi: 100-120px/inch; 1440dpi: 150px/inch; УФ: 150px/inch; 1440 Фото: 150px/inch; 1440 Латекс: 150px/inch
 • Можливий прийом макетів у файлах графічних программ - Photoshop (psd), CorelDraw (cdr), Illustrator (ai). Проте, тут слід враховувати сумісність версій наших і Ваших программ, а також наявність використовуваних шрифтів. Рекомендується переводити усі текстові слої в криві.
 • Ви навіть можете передавати макети в файлах офісних програм - Word, Excel, OpenOffice. І такі макети можуть бути придатними до друку.
 • Всі файли повинні бути у максимальній якості.
 • Враховуйте, що вся продукція проходить автоматичну масову порізку. Лінія різу не завжди буває ідеальною, можливе зміщення на 1-2 міліметра. Залишайте "безпечні зони" без важливого вмісту по периметру зображення. При суттєвому ризику обрізати важливий вміст (номери телефонів, імена, логотипи) - ми відправимо макет до друку тільки з Вашого підтвердження.
 • Заливки по кольорам більш, ніж 250% будуть автоматично усічені до даного значення.
Якщо Ви не розумієте про що йде мова в деяких пунктах - нічого страшного. При недотриманні будь-якого з важливих параметрів - Вам обов'язково буде повідомлено.