ЗАКРИТИ

Пн-Пт 10:00-18:00

(067)882-82-92

ПРОДУКЦІЯ

ЧОМУ ПОЛІГРАФіЮ ЗАМОВЛЯЮТЬ У НАС?

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Так, у нас справжня безкоштовна доставка більшості видів продукції на будь-яке відділення Нової пошти. Без накладених платежів та інших комісій. Ви просто приходите і забираєте Ваше замовлення.
ПЕРЕВІРКА УСІХ МАКЕТІВ
Кожен надісланий нам макет проходить ручну безкоштовну перевірку на відповідність технічним вимогам. Відправляйте нам Ваш макет і ми скажемо Вам, чи можливо його якісно надрукувати. Або замовте у нас новий.
ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Ми активно впроваджуємо та використовуємо передові методи управління робочими процесами - технологію SCRUM. Переконайтесь самі, наскілько комфортною та надійною виявиться співпраця з нами.

Поліграфія Printer.kr.ua

Поліграфія Printer.kr.ua Вітаємо на офіційному сайті поліграфії Printer.kr.ua. Основний напрямок нашої діяльності - кольоровий друк поліграфії на різноманітних матеріалах, як правило, в рекламних цілях. Ми спеціализуємося скоріш на бюджетному друці, намагаючись запропонувати клієнтам максимально низькі ціни.
Ми:
В асортимент нашої продукциіїи входять: візитки, листівки, флаєры, плакат, білети, оголошення, цінники, блокноти, брошуры, конверти, етикетки, наліпки, банери, таблички і ще дуже багато всього...
Ми можемо надрукувати Вам продукцію на папері багатьох видів, в наявності більше 30 видів дизайнерського паперу; використовуємо глянсову, матову, бархатну ламінацію. Пропонуємо широкий спектр пост-друкарських робіт: перфорація, фальцовка, біговка, свердлення, плоттерна порізка, лазерная порізка та багато іншого.

Ми можемо виконати друк як із Вашого оригінал-макету, так і виготовити для Вас новий. Наші дизайнери створять Вам якісний макет для будь-якого виду нашої продукції, будь то візитка, буклет, наліпка, банер... Дизайн поліграфії також у переліку наших послуг.

Поліграфія Printer.kr.ua Для виготовлення продукції ми використовуємо найсучасніші друкарські та пост-друкарські пристрої. У нашому арсеналі кольорові лазерні принтери, широкоформатні та ультрафіолетові принтери, плоттери, ламінатори і ще безліч обладнання, покликаного задовольнити будь-які побажання замовника.

Раді запропонувати Вам унікальну послугу - безкоштовну доставку по Україні, на будь-яке відділення Нової пошти. Без будь-яких умов. Кожне замовлення, відмічене ярликом «Безкоштовна доставка» буде відправлене Вам безкоштовно, а це 97% видів нашої продукції. При оформленні замовлення наші менеджери запитають у Вас реквізити отримувача - місто доставки, номер відділення, П.І.Б. і номер телефону.

Більшість видів продукції нашої поліграфії ми можемо надрукувати за 1 день. Однак, де це можливо, ми пропонуємо Вам знижити вартість замовлення, збільшив термін друку виробів. Шукайте ярлик «Термін друку на вибір» на сторінці товару. При необхідності - ми надаємо послугу 'оперативної поліграфії', але тільки на деякі види продукції.

Місія нашої компанії - зробити процес друку поліграфії максимально комфортним для наших клієнтів. Наші менеджери - живі люди, до яких Ви можете звернутися з будь-яким питанням чи проблемою. Не переживайте, якщо Ви чогось не знаєте, - ми відповімо на усі запитання.

Ще одна особливість нашої роботи - лояльне ставлення до макетів. У більшості випадків інші полиграфії вимагають від Вас надання макета у точній відповідності з технічними вимогами. У нас такі вимоги також є, але Ви можете відправити нам будь-який макет, який у Вас є. Ми самі скажемо Вам, чи можливо його якісно надрукувати. Або макет необхідно доопрацювати. Вам більше не потрібно думати про те, в якому стані Ваш макет, - просто надсилайте його нам.

У своїй щоденній работі ми використовуємо інноваційний метод организації робочих процесів - SCRUM. Його суть заключається у жорсткому плануванні та постійній взаємодії з клієнтом на усіх етапах оформлення, друку та доставки замовлення. Спробуйте і переконайтесь самі, наскільки комфортним та надійним виявиться співпраця з нами.

Поліграфія Printer.kr.ua Поліграфія Printer.kr.ua - справжній центр поліграфії. Серед наших послуг - рекламна поліграфія, поліграфія для весілля, бізнес поліграфія, кольорова поліграфія, чорно-біла поліграфія, тиражована і друкарська поліграфія, офсетна поліграфія. Якщо Вам потрібен прайс поліграфії або калькулятор поліграфії - Ви можете найти їх на нашому сайті. Послуги поліграфії Printer.kr.ua виходять за рамки звичайних поліграфій. Ми індивідуально підходимо до кожної потреби клієнта. Не знайшли продукцію потрібного Вам розміру? Зв'яжіться з нашими менеджерами і розкажіть суть Вашої проблеми. На офіційному сайті поліграфії Printer.kr.ua реалізовано великий онлайн-калькулятор, однак і він не може вмістити безкінечну кількість варіантів нашої продукції.

Центр полиграфії Printer.kr.ua пропонує Вам види поліграфії, достатні для більшості задач. У нашому асортименті, - як офсетна, так і цифрова поліграфія, чорно-білий та кольоровий друк. Якщо Ви хочете замовити поліграфію і Ваш улюблений запит в Гугл - Поліграфія дешево, - то салон поліграфії Printer.kr.ua - найкраща поліграфія для таких цілей. Офсетна поліграфія дозволяє знижити вартість друку максимально низько. Особливо вигода проявляється на великих тиражах. Printer.kr.ua - перша поліграфія с безкоштовною упаковкой и доставкою будь-якого замовлення без мінімальної суми. А сайт полиграфії побудований таким чином, щоб Ви могли легко замовити полиграфію онлайн.

Якщо Ви задаєте в Гугл пошук по словосполученню Поліграфія реклама, значить Вам потрібна рекламна поліграфія. Якщо Ви шукаєте в Гугл поліграфія ціни - Ви потрапили за правильною адресою. Використовуючи наш сайт, Ви можете дізнатись ціни на всю нашу продукцію у реальному часі. Виготовлення поліграфії для різних цілей - основний напрямок нашої діяльності. Студія поліграфії Printer.kr.ua може як надрукувати Ваш макет, так і створити для Вас новий макет поліграфії. Замовляйте друк поліграфії у нас та оцініть якість, комфорт та надійність від співпраці з нами.