ЗАКРИТИ

Пн-Пт 10:00-18:00

(067)882-82-92

Друк наліпок

Головна / Продукція / Наліпки / Друк наліпок

Матеріал: Папір або плівка Oracal

Ламінація: Глянсова, матова, оксамитова, без ламінації

Розмір: Будь-який розмір

Форма: Тільки прямокутник

Кількість: Від 25 штук

Друк: Односторонній цифровий кольоровий друк

Доставка: Безкоштовна доставка по Україні

Термін друку: За 1 день

Матеріал

Розмір

help

Розмір наліпок може бути будь-яким. Зверніться до наших менеджерів для точного прорахунку будь-якого нестандартного розміру.

Термін друку

Кількість

help

Кількість наліпок може бути будь-яким, починаючи з мінімального - 25 штук. Також можливий друк декількох макетів в одному замовленні.

Ламінація

Макет

Ціна: 321грнloader
ЗАМОВИТИ

Технічні вимоги

+

Ці Технічні вимоги представлені в ознайомлювальних цілях та служать, в основному, для прискорення перевірки Вашого макету. Якщо Ви не розумієте про що далі йде мова - нічого страшного. Просто відправляйте Ваш макет нам на безкоштовну технічну перевірку.

 • Дозволяються формати файлів - JPG, JPEG, TIFF, PNG, PDF, PSD, CDR, AI, EPS
 • Допускається використання нестандартних форматів BMP, GIF, DOC, DOCX, XLS, XLSX за умови, що файли містять придатний для друку макет
 • Кольоровий простір макету - CMYK
 • Роздільна здатність - 300 пікселів/дюйм
 • Розмір виробів до 50 х 50 мм: Мінімальна відстань від края макету до важливих елементів - 2 мм (безпечні зони для плотерної порізки).
 • Розмір виробів 50 х 50 мм і більше: Мінімальна відстань від края макету до важливих елементів - 5 мм (безпечні зони для ручної рівної порізки).
 • Друк в листах SRA3 і SRA3+: Безпечні зони не потрібні, так як друк виконується без порізки. Макети подаються у розмірі максимальної задруковки: 434 х 314 мм для листів у форматі SRA3 і 473 х 324 мм для листів у форматі SRA3+
 • Ми рекомендуємо використовувати наші Базові шаблони для створення нового макету. Ви можете завантажити їх у сусідній вкладці - Шаблони для завантаження
 • Якщо макет у векторі - шрифти переведені у криві
 • Максимальна задруковка - 300% по CMYK
 • Для чорного тексту до 36pt - використовуйте формулу 0; 0; 0; 100 по CMYK
 • Для глибокого чорного кольору - використовуйте формулу 50; 50; 50; 100 по CMYK

Шаблони для скачування

+

В цьому розвороті Ви можете завантажити пусті шаблони для початку виготовлення макету для Друку наліпок. В цих шаблонах вже виставлені правильний розмір, роздільна здатність (300dpi) та кольоровий простір (CMYK). Крім цього, в макетах вказані Лінії майбутньої порізки і Безпечні зони для важливих елементів. Створення макету для Друку наліпок з цих шаблонів сильно збільшує ймовірність отримання правильного макету на виході, навіть якщо Ви не дуже добре розбираєтесь у всіх цих параметрах.

Увага! Шаблони для Друку наліпок більший розмір, ніж потрібний Вам виріб. Це так звані Безпечні зони для порізки. Фоновий малюнок макету повинен займати весь доступний простір. Також в шаблонах є направляючі, що позначають лінію різу (зовнішні) і кордони Безпечних зон (внутрішні). Вся важлива інформація (логотипи, текст) повинна знаходитись всередині внутрішніх направляючих, що виключає потрапляння важливого елементу (наприклад, номеру телефона) під порізку.

Розміри до 50 х 50 мм: Зовнішні вильоти по 1 мм з кожної із 4-х сторін. Внутрішні відступи важливих елементі від краю по 2 мм з кожної з 4-х сторін. Макет більше, ніж готовий виріб на 2 мм по горизонталі і 2 мм по вертикалі.

Розміри 50 х 50 мм і більше: Зовнішні вильоти по 2 мм з кожної із 4-х сторін. Внутрішні відступи важливих елементів від краю по 3 мм з кожної з 4-х сторін. Макет більше, ніж готовий виріб на 4 мм по горизонталі і 4 мм по вертикалі.

Друк в листах SRA3 і SRA3+: Друк в листах без порізки. Вильоти і Безпечні зони не потрібні, і тому в шаблонах відсутні. Макет подається в розмірі максимальної задрукованої ділянки обраного формату листа. На готовому виробі будут присутні білі поля по периметру 5 - 7 мм.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Продукція:

Параметри замовлення:

Кількість:

Термін друку:

Ціна:

Якщо у Вас є макет, завантажте його сюди

Максимальний розмір: 40 Мегабайт

Вы також можете вставити посилання на макет на файлообміннику. Рекомендуемо: fex.net. Можно вставити посилання на Google-диск або Dropbox.

Зверніть увагу! Правильно створений оригінал-макет необхідний для оформлення замовлення. Якщо у Вас немає готового правильного оригінал-макету для Вашої продукції - Вам потрібно замовити його виготовлення у наших дизайнерів. Вартість виготовлення - грн.

Введіть Ваше ім'я:
Введіть Ваш телефон * :
Коментар

Вкажіть будь-який коментар до замовлення, який вважаєте за потрібне.

Також можна одразу вказати адресу доставки для Нової пошти.

Натиская "Оформити замовлення" Ви автоматично погоджуєтесь з Договором публичної оферти